Školní klub

Školní klub na naší škole zahájil svoji činnost ve školním roce 2015/2016 a je určen pro všechny žáky druhého stupně a žáky prvního stupně, kteří nejsou přihlášení ve školní družině. Kmenová učebna školního klubu se nachází v prvním patře budovy a v jejích prostorách se žáci mohou věnovat deskovým hrám a volnočasovým aktivitám.

Žáci mohou přijít od pondělí do pátku, v době od 11.30 do 14.30 a věnovat se spontánní činnosti, která je nezávazná. Žáci mohou přijít, když mají čas a chuť, nebo prostory využít, pokud zrovna čekají na další hodinu. Žákům jsou k dispozici sedací vaky, knihy, spoustu společenských her, tabule, psací potřeby, lego a další.

Školní klub organizuje svoji činnost i formou sportovních, jazykových, uměleckých a dalších zájmových kroužků, které rozvíjí schopnosti a vhodně naplňují volný čas žáků. Tyto zájmové činnosti, vyžadující docházku, jsou zpoplatněny 30,-/měsíc.

​V budoucnu chceme rozšiřovat nabídku kroužků a věříme, že do školního klubu přijdou i další žáci naší školy. Cílem je vytvořit co největšímu počtu žáků příznivé podmínky pro kvalitní využití volného času při mimoškolní výchově.

Každý, kdo chce do klubu chodit a to třeba i nepravidelně, se musí zapsat pomocí přihlášky, kterou si žák může vyzvednout ve školním klubu.

Vnitřní řád školního klubu

Směrnice o úplatě za zájmové vzdělávání ve ŠK

Zájmové činnosti školního klubu 2019/20