#

Prodej Vánoční hvězdy – charitativní akce

V naší škole se už několik let věnujeme charitě. Jednou z velmi úspěšných a oblíbených akcí je prodej krásné květiny – Vánoční růže.

Blíží se vánoční svátky a to je čas, kdy se setkáváme se svými blízkými a přejeme si hlavně zdraví. Některé nemocné děti musí trávit Vánoce v nemocnicích.

Zakoupením Vánoční růže pomůžete těžce nemocným dětem. Výtěžek z prodeje je zdrojem finančních prostředků, které jsou použity na zpříjemnění nemocničního prostředí tak, aby alespoň trochu připomínalo dětem i jejich rodičům domovy. Prostřednictvím Sdružení rodičů a přátel onkologicky nemocných dětí bude finanční zisk věnován Dětskému hemato-onkologickému oddělení v Olomouci.

Každá Vánoční růže stojí 120 korun. Případný zájem a počet kusů nahlaste nejpozději do pátku 19. 11. třídnímu učiteli.

Děkujeme.