Milí cestovatelé, výletníci, táborníci i domácí pohodáři,
prázdniny jsou čas dobrodružství, objevování a zážitků. A my bychom byli moc rádi, kdybyste se o kousek svého léta podělili i s námi!
Zapojte se do naší prázdninové výzvy „Ahoj, školo!“ a pošlete nám pozdrav z místa, kde právě trávíte prázdniny.
Napište nám pár vět o tom, kde jste, s kým si prázdniny užíváte a co zajímavého jste zažili.
Nezapomeňte připsat heslo AHOJ ŠKOLO!
Více informací v přiloženém plakátu.
V září na vás bude čekat obrovská prázdninová nástěnka, kde ke všem vašim pozdravům přidáme také velkou mapu České republiky a světa.
Pomůžete nám zaplnit mapu a ukázat, kam všude se rozletěla parta z TGM?
Už teď se těšíme na všechny vaše pozdravy, fotografie a prázdninové příběhy.
Přejeme vám léto plné slunce, radosti, nových zážitků a nezapomenutelných dobrodružství!
Vaše škola TGM💙


