#

Pozvánka – Junior Univerzita


Vážení a milí rodiče, prarodiče,

dovolte nám pozvat Vaše děti na letošní ročník Junior Univerzity s podtématem ,,Probuď v sobě vědce,,.

Fakulta humanitních studií UTB ve Zlíně zve srdečně všechny děti ve věku od 4 do 15 let na 11. ročník oblíbené Junior univerzity! Program letošního ročníku je zasazen do tématiky vědy a objevování, což poskytuje dětem jedinečnou příležitost nahlédnout do světa vědecké práce a experimentování. Bohatý program zahrnuje edukační, tvořivé a zábavné aktivity, které připravují studentky a studenti učitelských programů pod záštitou Ústavu školní pedagogiky. Ve spolupráci s ostatními fakultami budou mít možnost děti vyzkoušet praktické workshopy nebo vědecké pokusy, které budou přizpůsobeny věku a zájmům účastníků.

Bližší informace a přihlášku naleznete zde.

Na prázdninové setkání s dětmi se těší celý tým Ústavu školní pedagogiky.

Iva Žáková

Koordinátorka JU 2024