#

Florbalový turnaj ČEPS – okresní kolo


Ve středu 16. listopadu 2022 se tým našich nejmladších florbalistů, děti ze 4. a 5. ročníku, zúčastnil prestižního turnaje ČEPS ve florbalu. Turnaj se konal v tělocvičně základní školy Mánesova v Otrokovicích. Účastnilo se celkem 9 týmů ve dvou skupinách.

Hned první zápas se 4. ZŠ Zlín se nám povedl a vyhráli jsme 3:0. Ve druhém zápase jsme narazili na pozdějšího vítěze celého turnaje ZŠ Okružní Zlín a bohužel prohráli 2:5. Ve třetím utkání jsme svedli boj s chlapci z církevní základní školy ve Zlíně. V něm jsme poněkud zaspali a se štěstím remizovali 2:2. Poslední zápas ve skupině byl velmi důležitý a my jsme ho potřebovali nutně vyhrát, protože se hrálo o postup do semifinále. Hráli jsme s týmem ZŠ Kvítková a podařilo se nám zvítězit 4:1.

A už je tu semifinále. Soupeřem nám byl silný tým ze ZŠ M. Alše. Začali jsme smolně a brzy prohrávali už 1:4, velkou bojovností jsme však postupně stahovali náskok soupeře. Bohužel se to zcela nepodařilo a prohráli jsme těsně 4:5.

Teď už zbýval jen poslední zápas o 3. místo v turnaji. Vyzyvatelem byl náš tradiční, silný soupeř - chlapci ze ZŠ Mánesovy Otrokovice. A my jsme v něm předvedli náš nejlepší výkon v turnaji a zaslouženě vyhráli 6:1. Tímto výsledkem skončil náš tým na velmi pěkném 3. místě.

Chtěl bych všem dětem poděkovat za výbornou reprezentaci naší školy, bojovnost a obětavost.

Soupiska týmu:

Filip Zvonek - kapitán, Jakub Medek - brankář, Dominik Hána, Tomáš Stuchlík, Dominik Švec, Štěpán Košík, Šimon Košík, Tomáš Vajdík, Adéla Řehanová, Štěpán Orel, Denis Kaván a Dominik Cenek.

Zapsal: Richard Fritscher