#

ČEPS Cup – turnaj ve florbalu pro 3. – 5. ročník ZŠ


V úterý 18. ledna se naši mladí hráči florbalu zúčastnili tradičního turnaje ČEPS Cup pro děti ze 3. - 5. ročníku ZŠ. Tento turnaj se konal ve Sportovní hale v Otrokovicích.

Naši mladí reprezentanti se postupně utkali ve skupině s týmy 16. ZŠ Okružní Zlín a 1. ZŠ Napajedla, ve které obsadili 2. místo. Proto pokračovali do semifinále, kde narazili na silný tým ZŠ Lukov (pozdějšího vítěze) a po bojovném výkonu prohráli. Chuť jsme si spravili v boji o 3. místo, kde jsme po výborném výkonu porazili na nájezdy tým 1. ZŠ Napajedla a skončili v turnaji celkově na 3. místě.

Je to výborný výsledek, především z toho důvodu, že náš tým měl na turnaji nejmladší družstvo.

Chtěl bych všem dětem poděkovat za výbornou reprezentaci naší školy.

Hráči: kapitán David Žák, brankář Matyáš Chovanec, Tonda Srna, Filip Zvonek, Dominik Hána, Šimon Košík, Dominik Švec, Tomáš Vajdík, Adéla Řehanová a Tobias Skoumal.

Zapsal: Richard Fritscher